У Буському районі працюють мобільні бригади для швидкого тестування на COVID-19 – захворювання

У Буському районі працюють мобільні бригади для швидкого тестування на COVID-19 – захворювання

Сьогодні о 19:30 в програмі “Гість студії” на хвилі БуськогоРадіо 87.5FM, поспілкуємося з першим заступником голови Буської РДА Богданом Гринишиним

Обговоримо карантинні заходи в Буському районі, про функціонування у районі мобільних бригад швидкого тестування на коронавірус, чому у Буському районі заборонена торгівля на ринках, поговоримо про підвищення цін на продукти та про перших порушників карантину і покарання таких громадян бущанськими полісменами, – про це та багато іншого почуєте сьогодні о 19:30. Запис такого інтерв”ю можна буде прослухати на нашому сайті вже завтра.

У Буському районі вибірково вже протестували громадян у чотирьох населених пунктах, коронавірусу не виявлено!, – детальніше у сьогоднішній розмові.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top