У Буському районі представили нового начальника відділення поліції. Без посмішок та з шквальним “градом” критики на адресу місцевих полісменів

Без посмішок та з шквальним “градом” критики. Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал Валерій Середа негативно оцінив роботу Буського відділення поліції

Начальником Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області призначений підполковник поліції Богдан Петелицький, який раніше обіймав посаду заступника начальника – начальник сектору кримінальної поліції сусіднього Золочівського відділу поліції.

Сьогодні, 31 серпня, нового керівника особовому складу представив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа. Очільник поліції Львівщини під час представлення висловив свою негативну оцінку роботи буських правоохоронців. Новий відлік для надбужанських полісменів розпочався від сьогоднішнього дня, Валерій Середа зобов’язав нового начальника перевірити та оцінити роботу кожного працівника відділу за останні вісім місяців. Запланований також регулярний моніторинг роботи відділення спеціальною комісією Головного управління Національної поліції у Львівській області.

“Ви не охороняєте спокій, життя та безпеку людей, вам  більше не довіряють і навіть бояться ті, кого ви маєте оберігати!” – звернувся до полісменів генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Свою критику щодо роботи районих правоохоронців висловив і голова Буської РДА Петро Мороз. “На сьогодні, ви маєте усі необхідні та сучасні засоби для своєї роботи, для захисту прав та свобод жителів нашого району, саме вам, після подій “Революції гідності” було надано максимальний вотум довіри, а натомість ви займаєтеся невластивими вам функціями!” – зазначив голова Буської РДА Петро Мороз.

 

 

 

 

 

 

 

Присутні на представленні: керівник Радехівської місцевої прокуратури Микола Друзюк, заступник голови районної ради Роман Фурда та заступник Буського міського голови Володимир Зеленюх висловили свою підтримку новопризначеному керівнику підрозділу та закликали до співпрацї з органами місцевого самоврядування.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top