У Буському районі придбають житло для сироти

У Буському районі придбають житло для сироти

Про це йшлося під час позачергового засідання сесії Буської районної ради. Депутатський корпус райради одноголосно проголосував питання “Про внесення змін до районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Буському районі Львівської області на 2019-2020 роки.”

 Житло передбачено для сироти, молодої матері, 19-ти річної Оксани Клименко. Загальна вартість квартири 498 тис.грн. З обласного бюджету для купівлі двокімнатної квартири у місті Буську передбачено 298 800 грн., решта 199 200 – кошти з районного бюджету.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top