У Буському районі прикрили нелегальну АЗС

У Буському районі прикрили нелегальну АЗС

У Буському районі виявлено автозаправну станцію, де здійснювалась реалізація паливно-мастильних матеріалів без будь-яких на це документів. Про це повідомляє ГУ ДФС у Львівській області на своїй сторінці у Facebook.

Працівниками податкової міліції в ході операції «Акциз-2017» у Буському районі виявлено автозаправну станцію, де здійснювалась реалізація паливно-мастильних матеріалів (дизельного палива) без будь-яких дозвільних документів.

В результаті проведених заходів незаконну діяльність автозаправки припинено, описано цистерну ємкістю близько 10 тонн з вмістом дизпалива сумнівного походження, устаткування, яке забезпечувало заправку автотранспортних засобів. Загальна вартість палива та устаткування складає близько 300 тис.грн.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.164 КУпАП, який скеровано до суду.

Фото: ДФС

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top