У Буському районі продовжують експрес-тестування громадян

У Буському районі продовжують експрес-тестування громадян

В районі мобільні бригади продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус.

Впродовж 6-7 травня, мобільні бригади здійснили експрес-тестування громадян: с. Полоничі, с. Топорів, с. Гутисько-Тур’янське, с. Старий Милятин, с. Задвір’я, с. Красне-2, с. Богданівка, м. Буськ, с. Побужани, с. Утішків, с. Ріпнів та жителів сусіднього району с. Дідилів, с.Яричів. Тестуванням вдалось охопити 27 осіб. Ніхто не відмовився від проходження тестування. Результати усіх протестованих є негативними.
Нагадуємо, що станом на 7 травня на території Буського району зареєстровано 10 підтверджених випадків захворювання COVID-19 у жителів села Задвір’я.
Експрес-тести проводитимуть для мешканців Буського району, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top