У Буському районі продовжують працювати мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог

У Буському районі продовжують працювати мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог

Фахівцями Держпродспоживслужби у Буському районі, в тому числі у складі постійних мобільних груп, минулого тижня було проведено 72 моніторингові обстеження дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

З них 12 закладів громадського харчування, 29 об’єктів торгівлі продовольчими товарами,  23 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами,  8 одиниць громадського транспорту.

За результатами виявлених порушень складено 1 протокол відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм. Серед порушників: 1 – заклад торгівлі не продовольчими товарами. Та 4 об’єкти на яких виявлені порушення – усунено.

Дотримуйтесь правил адаптивного карантину, не наражайте на небезпеку  інфікування COVID-19 себе та оточуючих! Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

Буське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби у Львівській області                                            

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top