У Буському районі проходить європейський тиждень імунізації 

У Буському районі проходить європейський тиждень імунізації 

У межах Європейського тижня імунізації, в Україні з 23 по 29 квітня проходить  тиждень імунізації. Мета цього заходу – привернути увагу як медичної спільноти, так і батьків до вакцинації аби захисти себе та наших дітей. Але це потрібно робити не лише під час тижня вакцинації, а й щоденно.

В Україні від 10-ох небезпечних хвороб проводять вакцинацію. Мова йде про гепатит В, туберкульоз, кір, краснуху, паротит, дифтерію, правець, кашлюк, поліомієліт, Хіб- інфекцію. Для того, щоб у нас сформувався колективний імунітет, рівень вакцинації повинен сягнути 95%. Тоді держава буде вважатися безпечною.
Заклади охорони здоров’я Львівщини забезпечені всіма необхідними вакцинами у повному обсязі. Усі вони перекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я, тому є якісними і безпечними.

Єдиний захист від інфекційних хворіб -вакцинація . Про це  розповідає заступник головного лікаря з охорони дитинства і материнства Буської ЦРЛ Валентина Грабар:

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top