У Буському районі проведено моніторинг проживання у сім’ях дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

У Буському районі проведено моніторинг проживання у сім’ях дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

В умовах проведення на території Буського району карантинних заходів з попередження поширення COVID-19 серед найбільш пріоритетних напрямків роботи органів влади є забезпечення прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

23 квітня три групи фахівців служби у справах дітей РДА, районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді з залученням представників органів місцевого самоврядування провели моніторинг умов утримання та виховання дітей у сім’ях, які проживають на території Буського району.  Під час проведення такиз заходів порушень прав дітей не було виявлено.

Водночас батькам та дітям під час візитів у сім’ї представники соціальних служб розповідали як уберегти себе та рідних від вірусної інфекції, про карантинні обмеження та засоби індивідуального захисту, як діяти у разі наявності у батьків чи дитини ознак захворювання.

Загалом цього дня обстеження було проведено у 25 сім’ях, де знаходиться 61 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top