У Буському районі реалізують пілотний проект «Рука допомоги»

У Буському районі реалізують пілотний проект «Рука допомоги»

У вівторок, 17 квітня, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, його заступника Тетяни Сай, заступника голови райради Романа Фурди відбулася зустріч з суб’єктами господарювання Бущини, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та членами малозабезпечених сімей.

Метою зустрічі, яку ініціювали РДА і райрада, було проведення роз’яснювальної роботи щодо умов реалізації пілотного проекту «Рука допомоги».
Директор районного центру зайнятості Степан Миляновський та головний спеціаліст управління соціального захисту населення РДА Юлія Лащук детально проінформували присутніх про умови участі у проекті та відповіли на запитання учасників зустрічі.

Нагадаємо, що з січня 2018 року до Постанови КМУ №1154 від 02.12.2015 р. внесено зміни, згідно з якими фінансову допомогу в розмірі до 71 тис. гривень можуть отримати також і суб’єкти господарювання, працевлаштувавши на новостворені робочі місця не менше, ніж на 2 роки двох або більше осіб з числа непрацюючих членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, звільнених з військової служби після участі в АТО.
За вичерпною інформацією та допомогою в рамках реалізації проекту, бажаючі взяти участь можуть звернутися за консультаціями в управління соціального захисту населення та районний центр зайнятості.

Про умови участі у проекті “Рука допомоги” розповідає директор районного центру зайнятості Степан Миляновський 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top