У Буському районі розпочали свою роботу пришкільні табори

У Буському районі розпочали свою роботу пришкільні табори

Віддзвенів останній шкільний дзвоник, випускників покликав на екзамени, а інших школярів – когось у подорож чи гостину, а когось – у цікаві пригоди табірного життя. Адже в червні стартує літня оздоровча кампанія для дітей.
Із цією метою в районі створено 3 пришкільних оздоровчих табори на базі НВК Буська гімназія ім.Є.Петрушевича, Буських ЗОШ № 1 та № 2. Можливість відпочити, пізнати багато цікавого, помандрувати незвіданими досі стежками рідного краю, поспілкуватися на лоні природи з друзями та улюбленими вчителями зможуть 115 учнів.
В усіх інших навчальних закладах району будуть працювати шкільні мовні табори з короткотривалим перебуванням, у яких буде задіяно більше 500 учнів.
Школярі матимуть змогу удосконалювати свої знання з іноземних мов та змістовно проводити час із однокласниками.
Педагоги подбали про те, щоб двотижневий відпочинок для школярів став корисним, сповненим незабутніх вражень.
Погідного і теплого, цікавого і мирного вам літа, дорогі діти !

/С.Лабінська , методист РІМЦ
відділу освіти Буської РДА/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top