У Буському районі розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення 

У Буському районі розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що в районі розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення в обсягах до 100 м.куб. природного газу, що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу.
Станом на 17.11.2017 р. отримано субвенцію з державного бюджету на виплату частини невикористаної субсидії на суму 2 136,00 грн., що складає 56,1% зареєстрованих бюджетних зобов’язань в органах Казначейства.
Виплату першого траншу монетизації отримають 3 274 жителі району через відділення поштового зв’язку за місцем проживання та банківські установи.
Всього в районі таку допомогу отримають 5 856 осіб.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top