У Буському районі розпочався профілактичний захід «Урок»

У Буському районі розпочався профілактичний захід «Урок»

Уже традиційно на початку кожного навчального року в Буському районі проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах.

Згідно розпорядження голови РДА в районі створено робочу групу у складі представників служби у справах дітей РДА, відділу освіти РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Мета проведення такого заходу не лише виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й проведення профілактичних бесід щодо запобігання вчинення учнями правопорушень та негативних проявів поведінки, недопущення фактів залишення постійного місця проживання, тощо.
Рейд „Урок” в Буському районі триватиме впродовж вересня–жовтня поточного року.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top