У Буському районі станом на ранок 30 березня не зареєстровано жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус (COVID-19)

У Буському районі станом на ранок 30 березня не зареєстровано жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус (COVID-19)

Про це повідомляє адміністрація КНП “Буська ЦРЛ” у соцмережах

“УВАГА! Адміністрація КНП “Буська ЦРЛ” повідомляє, що в Буському районі станом на ранок 30.03.2020 року не зареєстровано ЖОДНОГО підтвердженого випадку захворювання на коронавірус (COVID-19).
Прохання поширювати інформацію тільки з офіційних джерел! Без нагальної потреби не виходьте з дому. Поставтесь до ситуації максимально відповідально! Лише спільними діями ми зможемо досягти мети: ЗУПИНИТИ COVID-19. Ваше завдання – дотримуватися карантину, так ви допоможете мінімізувати кількість випадків захворювання.” – йдеться у повідомленні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top