У Буському районі створять ландшафний заказник “Журавлиний”

У Буському районі створять ландшафний заказник “Журавлиний”18852_370x246_seim1

В обласній раді прийняли рішення про створення чотирьох об’єктів природо заповідного фонду – пам’яток природи місцевого значення.

Про це повідомив голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Андрій Білоус. За його словами, зокрема, на території Соколянського лісництва облаштують ландшафтний заказник місцевого значення «Журавлиний». Своєю чергою, в межах Магерівської селищної ради на території Львівської філії Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробовування виробництва імені Леоніда Погорілого створять ботанічну пам’ятку природи місцевого значення «Свідок історії» площею 0,05 га. Натомість у межах Корчинського лісництва облаштують комплексну пам’ятку природи місцевого значення «Під Парашкою». А на території Коростівського (Тисовецького) лісництва облаштують комплексну пам’ятку природи місцевого значення «Козій».

Андрій Білоус також запевнив, що всі ці заповідні об’єкти – надзвичайно цінні для регіону. Наприклад, комплексна пам’ятка природи місцевого значення «Під Парашкою» та «Козій» представляють унікальні ділянки старовікових букових лісів та фрагментів букових пралісів.

Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли, що новостворений заповідний об’єкт – ландшафтний заказник місцевого значення «Журавлиний» у Буському районі –є одним із основних місць гніздування сірого журавля, який перебуває під охороною та занесений до Червоної книги України за категорією «рідкісний», також охороняється в рамках Бернської Конвенції, Боннської конвенції, Вашингтонської конвенції, CITES, Європейської директиви щодо збереження флори і фауни та їх природних середовищ, Червоного списку міжнародної спілки охорони природи та до червоних списків багатьох європейських країн.

 

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top