У Буському районі створять Центр військово-патріотичного виховання

У Буському районі створять Центр військово-патріотичного виховання

Про це розповів голова ради організації ветеранів  Буського району Володимир Луженцов, під час свого виступу на черговому засіданні сесії Буської районної ради. За словами п.Володимира вже розпочали відповідне облаштування спеціального класу у Буській гімназії ім.Євгена Петрушевича. Заплановано також облаштувати мінімальне 25-ти метрове стрільбище для тренувань з пневматичною зброєю. Відкриття такого Центру військово-патріотичного виховання заплановано 24 серпня, в рамках відзначення Дня Незалежності України.

Володимир Луженцов також передав керівникам району сувенірну продукцію від військовиків Національної гвардії України, як подяку за активне сприяння у розвитку військово-патріотичного виховання у районі.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top