У Буському районі триває місячник добровільної здачі зброї

 У період з 1 по 30 квітня 2019 року в Буському районі проводиться місячник добровільної здачі зброї: незареєстрованої вогнепальної зброї, спеціальних засобів самооборони, боєприпасів і вибухових матеріалів.

Відповідно до діючого законодавства громадяни, які протягом квітня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання зброї.

Особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, оформлення відповідних документів та за наявності законних підстав можуть зареєструвати їх у свою власність.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутись до Буського відділу поліції . Отримати більш детальну інформацію можна за тел

067 37 046 48

 

Ст.інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Буського ВП ГУ НП у Львівській обл

капітан поліції І.Дмитраш

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top