У Буському районі урочисто відкрили Центр національно-патріотичного виховання

У Буському районі урочисто відкрили Центр національно-патріотичного виховання

Такий Центр функціонуватиме на основі Буського будинку дитячої та юнацької творчості, де хлопці та дівчата з усього району матимуть нагоду опановувати військову справу.

У четвер, 6 вересня, на території Буської гімназії ім. Євгена Петрушевича за участю голови РДА Петра Мороза, заступника голови райради Романа Фурди, військових з Бродів, нацгвардійців з Золочева, представників Львівської Національної академії сухопутних військ ім.П.Сагайдачного, обласного та районного військових комісаріатів на чолі з полковником Олександром Тіщенком та підполковником Ігорем Томачуком, учасників ООС (АТО), вчителів предмету “Захист Вітчизни”, громадськості, школярів, пластунів, журналістів ЗМІ при Буському будинку дитячої та юнацької творчості відкрили Центр військово-патріотичного виховання.
Рішення про його створення було прийнято у липні цього року Координаційною радою з національно-патріотичного виховання при Буській райдержадміністрації. Після цього тривала робота з пошуку та ремонту приміщення, забезпечення його матеріалами, формувалася програма роботи, тощо.
Звертаючись до учасників урочистості, голова райдержадміністрації Петро Мороз відзначив актуальність створення центру, подякував усім, хто долучився до клопіткої роботи з його відкриття. Слово до присутніх також сказав заступник голови районної ради, учасник АТО Роман Фурда. Посадовець наголосив на важливості та необхідності створення таких осередків національно-патріотичного виховання.

Офіцери командирського складу: Львівського ліцею ім.Героїв Крут, Національної академії сухопутних військ ім.Петра Сагайдачного, Львівського прикордонного загону, Окремого відновлювального полку

м.Золочів, Навчального центру Національної Гвардії України м.Золочів, 16 окремої бригади армійської авіації м.Броди, вручили подяки та подарунки підприємцям, педагогам і представникам влади Надбужжя за співпрацю та всебічну допомогу військовим частинам.
Надалі душпастирі: настоятель храму Св.Юрія м.Буськ Андрій Баглай та військовий капелан Юрій Галабуда освятили приміщення Центру національно-патріотичного виховання.

Екскурсію центром провів підполковник запасу Володимир Луженцов. Він же розповів про експонати, більшість яких надали військові частини, учасники АТО і волонтери.
Школярів та гостей заходу після врочистостей ознайомили з військовим спорядженням, стрільбою у відкритому тирі та військовою польовою кухнею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На основі матеріалів http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top