У Буському районі в загальноосвітніх закладах району з 27 по 30 грудня оголошено карантин

У Буському районі в загальноосвітніх закладах району з 27 по 30 грудня оголошено карантин

Так вирішила районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під час свого позачергового засідання, яке відбулося сьогодні, 27 грудня, під керівництвом голови РДА Петра Мороза.
Участь у засіданні, окрім членів комісії, також взяли: голова районної ради Богдан Глова, його заступник Роман Фурда, заступник головного лікаря Буської ЦРЛ Анна Міхневич, провідний спеціаліст відділу освіти РДА Галина Олійник.
Заслухавши виступи відповідальних керівників та обговоривши питання стану захворювань на гострі респіраторні захворювання в закладах освіти на території Буського району, комісія вирішила:
1. У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією, яка пов’язана з захворюваннями дітей в навчальних закладах району на гострі распіраторні захворювання та перевищує епідеміологічний поріг 30% (станом на 27.12.16р. він становить 31,1% від загальної кількості учнів) оголосити в період з 27 грудня 2016 року по 30 грудня 2016 року карантин в закладах освіти району.
2. В період карантину опалювання приміщень навчальних закладів перевести на економний режим.
3. Головному лікарю Буської ЦРЛ Є.Романюку спільно з начальником відділу освіти РДА Б.Глуховецьким з 15.01.2017 року проводити постійний моніторинг щодо захворювання учнів навчальних закладів району на респіраторні захворювання та надавати щоденно інформацію в Буську райдержадміністрацію про стан захворювання учнів (термін – до спаду порогу захворювання).

Прес-служба Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top