У Буському районі відбулась дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

У Буському районі відбулась дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

Метою дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є:
виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно -масової та військово-спортивної патріотичної роботи;
формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій;
виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя;
виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, на районних, обласних та всеукраїнському етапах, в ході яких відбувається відбір кращих команд та визначення переможців.

Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура” відбувся 23 травня на базі Буської школи №2.

Під час урочистого відкриття гри усіх учасників привітав голова Буської районної ради Богдан Глова, зазначивши, що гра проводиться у День героїв, і це символічно, адже майбутнє України у руках патріотичної, відданої своїй країні молоді. Побажала усім учасникам змагань успіху начальник відділу освіти Буської РДА Галина Олійник, прозвучали напутні слова і від учасника АТО Олександра Мошонкіна .

Усі команди пройшли урочистою ходою, демонструючи свій вишкіл, а тоді приступили до виконання усіх завдань гри.

Участь у грі взяло 14 шкільних команд Буського району, у складі яких учні 9-10 класів. Юнаки та дівчата пройшли випробування у грі “Відун”, у змаганні “Рятівник”, змагались за звання кращого у стройовій підготовці, у метанні булави, у стрільбі, у підтягуванні на перекладині, у перетягуванні линви, і, звичайно, відбувся конкурс кашоварів, козацький куліш припав усім до смаку, а завершились захопливі змагання запаленням ватри та творчо-мистецьким звітом кожної команди.

Жюрі підвело підсумки і визнало переможцями військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) команду Андріївської школи. Відзначимо, що Андріївська школа уже третій рік поспіль перемагає у “Джурі”. Друге місце здобула команда Красненської школи №1.

Команда Андріївської школи

Команда Красненської школи №1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top