У Буському районі відбулися XXI обласні змагання вальників лісу

У Буському районі відбулися XXI обласні змагання вальників лісу

Сьогодні, 5 липня, на базі ДП «Буське ЛГ» в Ожидівському лісництві відбулися XXI обласні змагання вальників лісу.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, голова Буської РДА Петро Мороз, заступник голови районної ради Роман Фурда, керівництво Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, директори лісогосподарських підприємств області.

“Лісництво – надзвичайно потрібна і важлива галузь не лише для Львівщини, але й усієї країни. Цінність галузі полягає у трьох площинах. Перша із них – екологічна. Варто згадати, що на Львівщині функціонує насіннєвий центр, аналогів якому немає в Україні. Друга роль – соціальна, зокрема, у плані оздоровлення, рекреації та допоми мешканцям Львівщини, про яких ви дбаєте. А також економічна функція. Майже 10% промисловості Львівщини – деревообробна галузь та меблеве виробництво. Ви, як ніхто, забезпечуєте сировину для того, щоб опісля, вона йшла в подальшу переробку та трансформувалась у готову продукцію і давала відповідну додану вартість для економіки Львівщини. Дякую вам за вашу працю”, – зазначив Роман Филипів.

Захід має на меті підвищити професійний рівень робітників на заготівлі лісу, вивчити прийоми праці кращих майстрів лісозаготівельної справи, пропагувати і розповсюдити їх передовий виробничий досвід.

Вальники мірялися силами у п’яти конкурсних змаганнях: заміні пилкового ланцюга бензопили, комбінованому і точному розпилюванні колод, обрізуванні гілок та звалюванні дерев.

У цьому році в змаганнях вальників лісу взяли участь 16 лісгоспів з Львівської області. Відтак, переможець обласних змагань візьме участь у Всеукраїнських.

Організатор заходу – Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top