У Буському районі відбулось ЗНО з української мови та літератури

У Буському районі відбулось ЗНО з української мови та літератури

30 червня на базі НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» та ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» відбулося ЗНО з української мови та літератури.

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні було зареєстровано 345 учасників, серед них і цьогорічні випускники, і випускники шкіл попередніх років, а також учні ПТУ. На тестування не прибуло 102 учасники. Це ,мабуть, пов’язано з тим, що цьогоріч випускники шкіл звільнені від державної підсумкової атестації, і ті, хто не планує здобувати вищу освіту не взяли участь у ЗНО.  Тестування пройшло з дотриманням усіх санітарних норм в умовах карантину.Усі учасники пройшли температурний скринінг при вході на пункт тестування, перебували у засобах індивідуального захисту, дотримувались соціальної дистанції. За дотриманням порядку слідкували правоохоронці , працювали медики. Ніяких порушень у процесі тестування не було.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top