У Буському районі відкрили Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей

У Буському районі відкрили Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей

20 серпня, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, його заступника Тетяни Сай, заступника голови районної ради Романа Фурди, начальника відділу освіти РДА Галини Олійник, відповідальної особи з питань “Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами” на Львівщині – головного спеціаліста департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Марії Васюник, вчителів та дітей на базі Буської гімназії-інтернат урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр, де надаватимуть психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими потребами.

У своїх виступах поважні гості, звертаючись до батьків, дітей та педагогів, відзначили важливість створення в Україні і, зокрема у Буську, центрів інклюзивної освіти, бо ті надаватимуть дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства, використовуючи світові методики.
Саме у центрі, директором якого стала за результатами проведеного конкурсу Наталія Тронь,  діти з особливими потребами безкоштовно будуть забезпечені методичним, психологічним, дефектологічним, логопедичним супроводом протягом усього часу навчання. Тут діятиме кімната лікувальної фізкультури.

Освятив приміщення новоутвореного закладу настоятель храму св.Апостолів Петра і Павла м.Буськ отець Іван Салабай.
Надалі відбулося засідання круглого столу, де його учасники обговорили питання функціонування центру та реалізації поставлених на майбутнє завдань.
Зазначимо, що до 1 вересня 2018 року такі установи для дітей з особливими потребами  запрацюють на рівні усіх територіальних громад та районних центрів України.

 

 

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top