У Буському районі виявили два нових випадки захворювання на коронавірус

У Буському районі виявили два нових випадки захворювання на коронавірус

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 92 особи. Скеровано на самоізоляцію 130 осіб

Знаходиться в стаціонарах 919 хворих. 181 – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 167 – в Центрі легеневого здоров’я, 38 – у 8 МКЛ, 54 – у 1 МКЛ, 134 – у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 78 – у Стрийській міській лікарні, 51 – у Кам’янка-Бузькій лікарні, 61 – в Стебницькій міській лікарні, 16 – у Сокальській ЦРЛ, 34 – у Рудківській лікарні, 28 – у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 75 – у ЛШМД, 2 – у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “ОХМАТДИТ”.

77 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанмації. 20 – на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 109 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 8462 осіб. Померло 216 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 1903 особи.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 109 мешканців Львівщини, із них у Буському районі -2 випадки (м.Буськ)

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top