У Буському районі виявили “гори” свіжого львівського сміття

У Буському районі виявили “гори” свіжого львівського сміття…

Зранку, 8 березня, до голови Соколівської сільської ради Мирослави Леськів зателефонувала депутат із села Грабина та повідомила, що вантажний автомобіль у супроводі трактора та легкового автомобіля виїхали з сторони лісу й попрямували в напрямку села Ожидів. Як виявилося, фура завезла й скинула у лісі біля села львівське сміття (про те, що воно зі Львова вказують чисельні чеки з львівських супермаркетів). Вочевидь, високотонажний автомобіль застряг на польовій дорозі і йому на підмогу поспішив власник своїм легковим автомобілем та ще й з трактором (вочевидь, що трактор і його водій із нашого району ).
Це все не залишилося поза увагою місцевих жителів, сільської ради, які терміново повідомили про надзвичайну подію керівництву райдержадміністрації та у відділення Національної поліції.
Невідкладно на місце події виїхала робоча група, яке очолив голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз.
Працівниками Національної поліції на місці було зафіксовано факт здійснення правопорушення, з’ясовано власника вантажного автомобіля та інші деталі цієї резонансної події.
Гори сміття вказують, що його скидання відбувалося на даній території неодноразово.
Нагадаємо, що це не перший зафіксований випадок, коли львівське сміття вантажними автомобілями під покровом ночі розвозять і скидають у лісах Буського району.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top