У Буському районі врочисто підняли Державний прапор України та прапор НОК з нагоди початку Олімпійських ігор

У Буському районі та інших районах Львівщини підняли Державний прапор України та прапор НОК з нагоди початку Олімпійських ігор

Сьогодні у Пхьончхані, у Південній Кореї, розпочинаються зимові ХХІІІ Олімпійські ігри, які триватимуть більше двох тижнів.

З цього приводу на стадіоні Буської ДЮСШ відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та Прапора НОК України.  Почесну місію підняття прапорів, під супровід Державного Гімну України виконав талановитий легкоатлет-юніор Ілля Білик.

Участь у врочистості взяли директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, голова федерації легкої атлетики Буського району Михайло Гаєвський, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та молодіжної політики Буської РДА Дмитро Татарин, тренер Буської ДЮСШ Володимир Єретик та вихованці спортивної школи.

Львівщину на Олімпійських іграх цьогоріч представлятимуть 5 спортсменів: 4 представники санного спорту –  Олена Стецків, Олена Шхумова, Роман Захарків, Антон Дукач та 1 представниця гірськоголижного спорту Ольга Книш.

Наголосимо, що Церемонія підняття прапора відбувається в різних містах України з метою популяризації олімпійських цінностей, залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя, підтримки кращих з кращих українських спортсменів на наймасштабніших спортивних змаганнях останнього чотириріччя.

 

Ось такий банер для вболівальників змонтували у приміщенні Буської ДЮСШ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top