У Буському районі вшанують подвиг учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

У Буському районі вшанують подвиг учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

Цьогоріч виповнюється тридцять років з часу найжахливішої техногенної катастрофи, яка трапилася на території нашої держави у 1986 році, – аварії на Чорнобильській АЕС.
8 квітня в райдержадміністрації за участю голови РДА Петра Мороза, заступника голови райради Романа Фурди, керівників підприємств та організацій Надбужжя відбулося засідання організаційного комітету, під час якого було погоджено комплекс заходів у районі з метою належного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, забезпечення соціального захисту постраждалих, посилення уваги суспільства до проблем чорнобильців.
Петро Мороз ознайомив присутніх з Указом Президента України №702/2015 «Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», наголосив, що 2016 рік оголошено в Україні Роком людей, які ціною свого життя, втрати здоров’я врятували країну та громадян від ще більших масштабів радіоактивного забруднення.
Як повідомив керівник управління соціального захисту населення РДА Василь Стецик, в Буському районі на обліку перебуває 101 особа, що постраждала внаслідок аварії: 11 осіб І категорії, 46 осіб ІІ категорії, 31 особа ІІІ категорії та 13 дітей. Зазначені громадяни отримують санаторно-курортне лікування, їм виплачуються компенсації на харчування, тощо.
З районного бюджету виділено 30 тис.грн для виплати у 2016 році одноразової адресної допомоги: учасникам І категорії – 500 грн.; учасникам ІІ категорії – 300 грн. Виплати зазначених допомог будуть проведені до 26 квітня.
Про заходи до 30-річчя аварії на ЧАЕС, які проводитимуться у навчальних закладах, розповів керівник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький, а про заплановані акції у закладах культури – керівник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.
Районних захід за участю керівників органів влади та постраждалих під час аварії на ЧАЕС заплановано провести у вівторок, 26 квітня, в сесійній залі Буської районної ради. Початок об 11.00 годині.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top