У Буському районі втопився 26-річний чоловік

У Буському районі втопився 26-річний чоловік

Вчора, 18 квітня, у селі Яблунівка Буського району втопився в канаві біля власного будинку місцевий мешканець. Про це розповіла сільський голова Надія Романюк.

«Юра з народження був трошки хворим, але вчився в нашій школі, зараз працював в селі. Він жив тільки з мамою, бо батьки розлучені, а власної сім’ї ще не мав, – каже Надія Романюк. – В той день він городив огорожу біля дому, послизнувся і впав в канаву».

Тіло хлопця побачили люди, які їхали на велосипедах та двоє поліцейських, що в той час проїжджали на патрульній машині.

«Поліцейські витягнули Юру і почали робити йому штучне дихання, але «швидка» приїхала десь аж за 45 хвилин. Хлопець не вижив. Медики сказала, що на його тілі були трупні плями і, що він помер одразу, – каже Наталія. – В Юри майже не було друзів, але сам він був хорошою людиною, ніколи нікому не зробив нічого поганого»

Джерело: lmn.in.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top