У Буському районі з браконьєрами боряться за допомогою фотопасток

У Буському районі з браконьєрами боряться за допомогою фотопасток

Про це повідомив головний мисливсивознавець Буського району Володимир Хомич під час свого виступу на черговому засіданні сесії районної ради.

“У наш час браконьєри використовують найсучасніші засоби для полювання на дикого звіра, це і тепловізори і приціли з нічним баченням та навіть квадрокоптери, а про різноманіття зброї й говорити годі! Жертва не має жодного шансу врятуватися, це не полювання, а справжній забій”, – наголосив мисливствознавець.

З метою запобігання випадкам незаконного полювання на звіра у Буському районі вже другий рік поспіль використовують спеціальні фотопастки, які замасковано фіксують ті,чи інші порушення. Також спільно з поліцією та лісівниками проводять спільні рейди-патрулювання лісових масивів.

Щодо кількості дикого звіра, то тут маємо у районі певну позитивну тенденцію, збільшилася кількість диких кабанів, зайців, зафіксовано й збільшення поголів’я лося з молодняком(фактор міграції).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top