У Буському районі з літака проведуть вакцинацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу

У Буському районі з літака проведуть вакцинацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Управління Держпродспоживслужби в Буському районі інформує, що для реалізації Угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства та розвитку села Республіки Польща для створення буферної зони для захисту території Республіки Польща, а тим самим Європейського Союзу, на території Львівської області в 20-ти районах в період з 18 вересня по 10 жовтня 2017 року буде проводитись пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
Вакцинацією буде охоплена територія 17, тис. км2. Для проведення даного заходу виділено 432,5 тис. доз вакцини антирабічної «Броваріс V – RG» . Дану вакцину розповсюджуватимуть з літака.

 

 

 

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top