У Буському районі за 6-ох неналежно оформлених працівників роботодавець заплатить понад 750 тисяч гривень штрафу

У Буському районі за 6-ох неналежно оформлених працівників роботодавець заплатить понад 750 тисяч гривень штрафу

Про це повідомляє Головне управління Держпраці у Львівській області

Під час  інспекційного відвідування, яке  здійснювали інспектори ГУ Держпраці у Львівській області,  було  встановлено, що у забійному цеху птиці  шестеро  осіб працює без належного оформлення трудових відносин. Приміщення такого забійного цеху розташоване у Буському  районі Львівської області.

Нагадаємо, що відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
Відтак  ГУ Держпраці у Львівській області застосовано фінансову  санкцію у розмірі  751 140 гривень за фактичний допуск до роботи  осіб  без оформлення трудових відносин.

Окрім цього,  у ТОВ інспектори виявили інші порушення законодавства, зокрема щодо оплати праці. За ці порушення роботодавця оштрафовано ще на 4173 гривні.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top