У Буському районі за 6-ох неналежно оформлених працівників роботодавець заплатить понад 750 тисяч гривень штрафу

У Буському районі за 6-ох неналежно оформлених працівників роботодавець заплатить понад 750 тисяч гривень штрафу

Про це повідомляє Головне управління Держпраці у Львівській області

Під час  інспекційного відвідування, яке  здійснювали інспектори ГУ Держпраці у Львівській області,  було  встановлено, що у забійному цеху птиці  шестеро  осіб працює без належного оформлення трудових відносин. Приміщення такого забійного цеху розташоване у Буському  районі Львівської області.

Нагадаємо, що відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
Відтак  ГУ Держпраці у Львівській області застосовано фінансову  санкцію у розмірі  751 140 гривень за фактичний допуск до роботи  осіб  без оформлення трудових відносин.

Окрім цього,  у ТОВ інспектори виявили інші порушення законодавства, зокрема щодо оплати праці. За ці порушення роботодавця оштрафовано ще на 4173 гривні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top