У Буському районі заблукала черепаха!

У Буському районі заблукала черепаха, або П’ятниця шукає свого господаря.

Курйозний випадок трапився 30 червня у селі Гумниська. На подвір’я одного з господарств край села ввечері приповзла справжнісінька черепаха. Тваринку одразу помітили, бо розміром вона, як середня столова тарілка.  Плазунку-туристку підібрали, відмили від болота та повідомили ветлікаря, завідуючого Красненської дільничої лікарні ветмедицини Анатолія Амброзія. На прохання селян ветлікар забрав черепашку додому для відгодівлі та подальшого догляду. На сьогодні тваринка перебуває у ветеринарній аптеці в Красному, що розташована на місцевому ринку. Черепашка надзвичайно жвава та дуже любить фотографуватися. Під час фотосесії для журналістів Буського радіо П’ятниця (ред. Ми вирішили назвати черепашку, як персонаж роману Д. Дефо «Робінзон Крузо», бо вони обоє були знайдені у п’ятницю) охоче позувала.

На думку Анатолія Амброзія, тваринка або втекла від своїх господарів, або навпаки, її покинули напризволяще байдужі люди. Лише можна здогадуватися, як непристосованій до умов дикої природи черепашці вдалось вижити.

Тваринці потрібен новий господар, якщо ви бажаєте опікуватись черепашкою-екстремалом, то звертайтеся у зазначену ветаптеку.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top