У Буському районі зафіксовано перший лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19

ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що станом на 27.04.2020 року в заклади охорони здоров’я м. Львова з початку року з симптомами захворювання, підозрілого на COVID-19 звернулись 2060 осіб, у т. ч. за останню добу зареєстровано 41 особу з підозрою на захворювання. Госпіталізовано в КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна лікарня» 334 особи, на амбулаторному лікуванні – 1231 особа.  Виписано 237 осіб. На стаціонарному лікуванні залишаються  97 осіб.

Всього проведено 3181 лабораторних досліджень методом ПЛР, за останню добу проведені 69 досліджень методом ПЛР, 10 позитивних результатів. Станом на 27.04.2020 року у Львівській області лабораторно підтверджені 358 випадків захворювання на COVID-19 . Випадки реєструвалися у жителів м. Львова – 240 випадків, Пустомитівського району – 44, Жовківського району – 24, Стрийського району – 7, К-Бузького – 4, Перемишлянського району – 2, Городоцького району – 2, Яворівського району – 9, Старосамбірського – 2, Мостиського району-3, Буського району -1 , м. Дрогобич – 8, Миколаївського району – 6, м. Трускавець – 1, м. Червоноград – 5.

Зареєстровані 12 летальних випадків (м. Львів – 8, Жовківський, Пустомитівський, Мостиський, Яворівський райони). Летальність становить 3,4% . 57  пацієнтів одужали.

Щодо хворого з нашого Буського району: деталі повідомив керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

Це мешканець села Задвір’я, який 17 квітня поскаржився на стан здоров’я своєму сімейному лікарю.  22 квітня чоловік пройшов особистий огляд у сімейного лікаря Буської ЦРЛ. Після проведенного огляду було прийнято рішення викликати швидку та шпиталізувати пацієнта до Львівської інфекційної лікарні. Йому було зроблено ПЛР-тест, результат якого підтвердив COVID-19. На сьогодні чоловік перебуває на лікуванні.

Також було встановлено контактніих осіб. Це двоє сімейних лікарів, які оглядали пацієнта (в належних засобах особистого захисту), проте, медикам провели ПЛР-тести та очікують результатів. Інші чотири особи, які проживали з хворим чоловіком – перебувають на самоізоляції. Цим громадянам також здійснять ПЛР-тестування.

Також маємо ще один випадок підозри на COVID-19

У жительки села Задвір”я, яка працює медсестрою у Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги. Жінку на сьогодні шпиталізовано до Львова, взято ПЛР-тест, очікують результатів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top