У Буському районі зафіксовано ще 4-ри нових підтверджених випадки інфікування COVID-19 та 3 підозри

У Буському районі зафіксовано ще 4-ри нових підтверджених випадки інфікування COVID-19 та 3 підозри

Про це інформує керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови Буської райдержадміністрації Богдан Гринишин

Станом на 8.05.2020р. у Буському районі зафіксовано три нові підозри на COVID-19. Це трапилося у с.Соколя, с.Богданівка та у с. Задвір”ї. Окрім того, маємо ще додатково лабораторно підтверджено чотири нових факти захворювання на коронавірус у с.Полоничі(двоє чоловіків віком 18 та 45 років), і в Задвір”ї(жінка 72 роки та жінка 23 роки.)

Деталі у короткому інтерв”ю з керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, першим заступником голови Буської райдержадміністрації Богданом Гринишиним:

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top