У Буському районі загинув пішохід

У Буському районі під колесами BMW  загинув пішохід

ÄÒÏ íà Ëþñòäîðôñêîé äîðîãå â Îäåññå 26 ñåíòÿáðÿ 2008 ã.22 лютого о 04:40 на трасі Київ-Чоп біля села Хватів в Буському району водій легкового автомобіля «БМВ» 1974 року народження, житель Житомира, скоїв наїзд на пішохода 1957 року народження, жителя міста Радивилів у Рівненській області.

Потерпілий від отриманих травм помер на місці. Причини події з’ясовуються.

Проводиться дослідча перевірка. Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top