У Буському районі завершується мистецько-пізнавальний проект “«Кобзар» у моїй родині”

У Буському районі завершується мистецько-пізнавальний проект “«Кобзар» у моїй родині”

27 квітня 2020 року минає 180 років з часу видання першого примірника «Кобзаря» Тараса Григоровича Шевченка. Це знаменна подія у суспільно-політичному, культурно-просвітницькому, літературному та історичному житті кожного українця.

Працівники сектору культури, молоді та спорту Буської РДА та Буська РО «Просвіта» ім. Тараса Шевченка запропонували усім охочим мешканцям району, представникам української діаспори долучитись до мистецько-пізнавального проекту « «Кобзар» у моїй родині». Проєкт стартував з 1 квітня., а участь у такому креативному проекті взяли десятки жителів Буського району. Надбужанці опублікували у соціальних мережах світлини своїх родин у національних одностроях та з “Кобзарем” у руках.
Одягни вишиванку, візьми у руки «Кобзар», розкажи світові про велич нашого народу, української нації!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top