У Буському районному Народному домі відбулась година духовності “Із мудрецями разом”

У Буському районному Народному домі відбулась година духовності “Із мудрецями разом”

У передріздвяний час народний вокальний гурт “Куди йдеш” виступив у малому залі Народного дому із духовною програмою. Глядачами та учасниками релігійно-мистецького дійства стали працівники районного відділу культури, бібліотекарі. Завітали на цей захід голова районної ради Богдан Глова та заступник голови РДА Олег Ільків.

Керівник гурту отець Ярослав Лозовий у своїх промовах вкотре закликав усіх наповнити своє життя любов’ю до Господа і до свого ближнього, замислитись над суттю нашого земного буття,  приготувати себе, свою душу і серце, щоб гідно зустріти світле свято Різдва Христового. Бога треба мати у своєму серці. Треба жити за його законами любові – і тоді багато що нам проститься.

Музичні твори у виконанні гурту зворушили усіх учасників заходу,  глибокий зміст пісень та гармонійна мелодія наповнили душі очікуванням великої радості таїнства народження Спасителя світу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top