У Буському районному народному домі відбулася святкова концертна програма з нагоди відзначення Міжнародного дня вишиванки 

У Буському районному народному домі відбулася святкова концертна програма з нагоди відзначення Міжнародного дня вишиванки

 16 травня у Буському РНД відбулася святкова концертна програма з нагоди відзначення Міжнародного дня вишиванки – прекрасного свята, яке єднає українців всього світу.

На сцені під час півторагодинного дійства глядачі мали можливість насолодитися виступами кращих вокальних та танцювальних колективів Бущини, окремих виконавців, аматорів народного мистецтва, ще раз переконатися в тому, що українська нація – найталановитіша у світі й має чудове майбутнє.


Зі святом бущан привітали голова районної ради Богдан Глова та перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків.
Посадовці нагадали глядачам про історію виникнення Дня вишиванки, закликали берегти та примножувати українські традиції, відновлювати та збагачувати українську культуру, любити свій рідний край та Батьківщину.
Вела захід Марія Камінська.
У фойє закладу культури перед та впродовж концерту діяла етновиставка місцевих умільців: вишиванки, рушники, картини, вироби з бісеру, соломки. А закликав усіх до святкової зали Народний духовий оркестр Буського РНД.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top