У Буському районному Народному домі відбувся духовно-просвітницький захід «Етика поведінки в родині»

У Буському районному Народному домі відбувся духовно-просвітницький захід «Етика поведінки в родині»DSCN4721

14 квітня у Буському районному Народному домі відбувся духовно-просвітницький захід «Етика поведінки в родині» за участю Народного вокального гурту «Куди йдеш?» Буського РНД.

«Родина –це колектив в якому зароджуються основні правила поведінки: любов і повага один до одного, шанобливе ставлення до старших, правильне  виховання дітей…» – такими словами розпочала захід директор Буського РНД Ганна Грушицька.

DSCN4716Отець Ярослав Лозовий продовжив цю тему крізь призму духовності. Його зерна проповіді, як душпастира, розсівались в серцях присутніх з щирістю і розумінням того, що ми є будівничими власної долі. Слова переплітались з духовними піснями, які дарував усім присутнім у залі Народний вокальний гурт «Куди йдеш?». Важливою темою зустрічі було приготування душі до великого свята – Великодня. Керівник відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька у своєму виступі розповіла про національні українські сімейні  традиції та  подякувала організаторам за змістовний і важливий захід.

                                             Директор Буського РНД Ганна Грушицька

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top