У Буському районному Народному домі відбувся Звітний концерт Зразкової хореографічної студії “Арніка”

У Буському районному Народному домі відбувся Звітний концерт Зразкової хореографічної студії “Арніка”

Нещодавно, 3 червня, в приміщенні Буського районного Народного дому талановиті дітлахи Зразкової хореографічної студії “Арніка” під керівництвом Андрія Діяка влаштували творчий Звітний концерт, приурочений Дню захисту дітей. Десятки танцівників “Арніки”, від малюків і до випускників шкіл яскраво та колоритно демонстрували неповторне мистецтво українського танцю.

За багаторічну клопітку та наполегливу  працю, за патріотичне виховання діточок Надбужжя керівника “Арніки” Андрія Діяка нагородили Почесною грамотою за підписами голови РДА Петра Мороза та голови районної ради Богдана Глови. Співорганізаторами святкового дійства для жителів нашого краю були працівники районного відділу культури Буської РДА.

До вашої уваги відеозапис святкового Звітного концерту Надбужанської “Арніки”

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top