У Буському РНД відбулася презентація пісенного альбому Олександра Саримсакова “Пісні, народжені війною”

У Буському РНД відбулася презентація пісенного альбому Олександра Саримсакова “Пісні, народжені війною”

У неділю, 28 жовтня, в приміщенні Буського районного народного дому відбулася довгоочікувана презентація пісенного альбому бойового волонтера, учасника АТО, бущанина Олександра Саримсакова “Пісні, народжені війною”.

Слухачі, серед яких були учасники війни на сході, члени Товариства “Бужани”, почули пісні талановитого композитора і виконавця про сьогодення, про героїзм наших захисників, про Україну, про мужність і безстрашність наших людей.
Також у концертній програмі Олександра Саримсакова взяли участь: мистецький гурт “Карпати” з низкою патріотичних пісень і солістка “Місії добра” Тетяна Новак.
Привітали Олександра Саримсакова з цією значимою творчою подією та подарували квіти заступники голови райдержадміністрації Олег Ільків та Тетяна Сай, а голова районної ради Богдан Глова, депутат Львівської облради Петро Жукровський, бущанин Іван Данчак, інші наші земляки отримали нагрудні відзнаки за патріотизм, активну життєву позицію та допомогу українським захисникам.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top