У Буському РНД відбулася святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня вишиванки та Дня Матері

У Буському РНД відбулася святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня вишиванки та Дня Матері

У четвер, 17 травня, коли українці відзначають величне релігійне свято Вознесіння Господнього, в районному Народному домі відбулася святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня вишиванки та Дня Матері.

На сцені під час двогодинного дійства чисельні глядачі мали можливість насолодитися виступами кращих вокальних та танцювальних колективів Бущини, окремих виконавців, ще раз переконатися в тому, що українська нація – найталановитіша у світі й має чудове майбутнє.
З святами бущан привітали голова райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова. Посадовці нагадали глядачам про історію виникнення Дня вишиванки та Дня матері, закликали берегти та примножувати українські традиції, відновлювати та збагачувати українську культуру, любити свій рідний край та Батьківщину.
Вела захід методист РНД Любов Огороднік.
У фойє закладу культури перед та впродовж концерту діяла етновиставка, де можна було не лише помилуватися виробами народних умільців, але їх і придбати.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top