У Буському терцентрі соціального обслуговування відбулись урочистості до Міжнародного Дня людей похилого віку

У Буському терцентрі соціального обслуговування відбулись урочистості до Міжнародного Дня людей похилого віку

Сьогодні, 5 жовтня, з нагоди Дня людей похилого віку у стаціонарному відділенні Буського територіального центру соціального  обслуговування відбулись урочисті заходи. У Каплиці Різдва Пресвятої Богородиці відбулось Богослужіння, яке,традиційно, відслужив отець Андрій Баглай. Вітаючи стареньких, о.Андрій побажав їм доброго здоров”я, Божого благословення та Многих літ життя.

Привітати одиноких людей, що знаходяться під опікою працівників Терцентру прийшли керівники району: голова Буської районної ради Богдан Глова, заступник голови Буської РДА Олег Ільків, заступник голови РР Роман Фурда, а також начальник Буського управління соцзахисту населення Андрій Лащук, начальник Буського відділу обслуговування громадян ГУ УПФ у Львівській області Олег Цимбор.

 

Богдан Глова від імені усього районного депутатського корпусу висловив повагу та подяку за невтомну працю літнім людям і запевнив, що районна влада і надалі буде докладати зусиль, щоб умови їх проживання були достойними. Прозвучали вітання і щирі побажання здоров”я, душевного спокою та позитивних емоцій і від Олега Ільківа, а директор Терцентру Андрій Дворянин подякував усім гостям закладу за увагу до людей та висловив сподівання на підтримку влади у втіленні нових ідей та планів у розбудові Терцентру.

 

 

 

 

 

 

Приємні хвилини насолоди українською піснею стареньким подарували вокалісти Стефанія Панькевич, Уляна Петришин, Мар”яна Цюпка, а Оксана Піджарко запропонувала відомі українські пісні співати усім разом і цю ідею охоче підхопили. А завершилась урочиста зустріч пісенним побажанням Многих літ.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top