У Буському терцентрі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня людей похилого віку

У Буському терцентрі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня людей похилоговіку

Сьогодні, 11 жовтня, до літніх людей, які проживають в будинку Буського територіального центру, прийшли сказати добрі слова, побажати довгих років життя і міцного здоров’я голова районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків, , начальник управління соціального захисту РДА Андрій Лащук, керівник управління Пенсійного фонду в Буському районі Олег Цимбор. Милозвучні музичні дарунки для людей поважного віку подарував гурт “КвоВадіс”. На імпровізованій сцені звучали пісні патріотичної та релігійної тематики.
З словами привітань та побажань здоров”я до усіх присутніх звернувся голова Бускьої райради Богдан Глова. Подякував за виступ і привітав літніх людей перший заступник голови РДА Олег Ільків. Також посадовці висловили вдячність за увагу та турботу до літніх людей працівникам територіального Центру, який очолює Андрій Дворянин.

А перед урочистостями у капличці, що на території терцентру, відбувся до Дня людей похилого віку молебень, який провів настоятель місцевого храму Святого Юрія, отець Андрій Баглай.

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

 

Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

 

 

 

 

 

 

Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

 

 

 

Світлини із соцмереж, Людмили Ціхоцької

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top