У Буському Центрі військово-патріотичного навчання молоді відбулися перші заняття

У Буському Центрі військово-патріотичного навчання молоді відбулися перші заняття

Ветерани АТО на практиці навчали школярів Надбужжя військової справи

Сьогодні, 26 листопада, у Центрі військово-патріотичного навчання молоді відбулися перші заняття з старшокласниками Буської школи №2. У спеціально облаштованому класі ветерани АТО Олександр Мошонкін, Ігор Генза та Іван Міллер продемонстрували школярам військову атрибутику. Такі навчання провели по групах: медична підготовка, демонстрація стрілецької зброї, види мінування та як вберегтися від замаскованих вибухових предметів.

Молодь із захопленням слухала ветеранів АТО та розглядала військові предмети. Від сьогодні, заняття для районних школярів саме у такому форматі проводитимуть наші ветерани двічі на тиждень. Окрім практичних навчань, заплановано провести також навчання з надбужанськими викладачами предмету Військова справа. Для початку, відбудеться вебінар з викладачами Одеської військової академії, де розглянуть методику надання першої медичної допомоги на полі бою згідно стандартів НАТО. Після низки вебінарів Одеські військовики завітають до

нашого району з метою відпрацювання теоритичних знань на практиці. Детальніше про цей захід слухайте у Новинах на Буському Радіо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top