У Буську АрміяInform провела військово-патріотичну акцію «Підтримай своїх!»

У Буську АрміяInform провела військово-патріотичну акцію «Підтримай своїх!»

Журналісти Львівського офісу АрміяInform розпочали нову військово-патріотичну акцію «Підтримай своїх!» Головна її мета – показати бійцям на фронті, що їх шанують і поважають навіть у далекому тилу України. Дати воїнам, які перебувають на передових позиціях оборони Батьківщини, відчути, що за них переживають і моляться тисячі незнайомих їм людей. Участь в акції взяли старшокласники  Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича, Буської школи №1 та №2,  голова РДА Олег Коваль, заступник голови райради Роман Фурда, керівники секторів освіти та культури району Галина Олійник та Людмила Ціхоцька.

Модераторами військово-патріотичноі акціі «Підтримай наших!» на Львівщині є наш земляк, військовий журналіст Олександр Поронюк , а також військовий журналіст Тарас Грень.

Старшокласники Надбужжя підписали для військовиків Державний Прапор України та листівки-ангелики. Виводячи маркерами літери, школярі вклали в побажання всю теплоту своїх сердець.

Нагадаємо, що торік АрміяInform вже впроваджувала акцію «Підпиши листівку на фронт». Усього за кілька місяців до неї долучились учні, учителі, а також усі небайдужі громадяни Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської, Донецької, Луганської, Київської й Запорізької областей. Загалом на фронт відправлено кілька тисяч листівок із побажаннями й словами вдячності. За відгуками бійців, всі вони були приємно вражені таким несподіваним подарунком із визнанням їхнього подвигу.

Отож, закликаємо всіх долучитись до АрміяInform та «Підтримати своїх»!

Частково використані матеріали armyinform.com.ua.

Світлини Л.Ціхоцької.

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top