У Буську для розпорядників бюджетних коштів відбувся черговий семінар: «Закупівлі в системі “Prozorro”»

У Буську для розпорядників бюджетних коштів відбувся черговий семінар: «Закупівлі в системі “Prozorro”»

У зв’язку з численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів щодо надання методологічної допомоги у організації процедур закупівель в електронній системі “Prozorro” департамент економічної політики продовжив проводити тренінги-семінари по районах Львівської області з питань державних закупівель для розпорядників бюджетних коштів, які входять в мережу структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міст обласного значення. Такий семінар, відбувся 7 вересня 2016 року в Буській районній державній адміністрації.
Основна мета семінару – надати можливість представникам державних органів, органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, громадським організаціям, ознайомитися зі змінами законодавства у сфері закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України “Про публічні закупівлі”, який вступив в дію з 1 серпня 2016 року та проведення процедур закупівель в електронній системі “Prozorro”.
Семінар провів представник департаменту економічної політики – начальник тендерної політики Ситник Тарас Ігорович. Нагадаємо, що у місті Львові працює представництво авторизованого електронного майданчика Держзакупівлі. Онлайн, який надає весь спектр послуг у сфері закупівель безкоштовно. Львівське представництво знаходиться за адресою:
79020, м.Львів
Пр. В.Чорновола, 63, оф.312.тел.:(098)290-47-77, (032)290-47-77.
За більш детальною інформацією звертатись до управління тарифної та тендерної політики – тел. (032) 261-30-81, 261-22-00,
e-mail: yttp.loda@gmail.com.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top