У Буську двоє дітей без батьківського піклування знайшли нову родину

У Буську двоє дітей без батьківського піклування знайшли нову родинуd60816a4d662_1480607581_613x408-41125_3_0

У дитячий будинок сімейного типу в м. Буськ на спільне проживання та виховання влаштували двох дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомляє служба у справах дітей Львівської ОДА.

За словами начальника служби Володимира Лиса, ці діти є рідними братом і сестрою. Відтепер у даній сім’ї проживатимуть дев’ять прийомних та одна рідна дитина.

Слід зазначити, що станом на 1 грудня в Буському районі функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, функціонує 2 прийомні сім’ї, в яких виховується 2 дитини.

http://loda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top