У Буську капітальний ремонт очисних споруд обійдеться у 4,4 млн грн

У Буську капітальний ремонт очисних споруд обійдеться у 4,4 млн грн

Капітальний ремонт очисних споруд Буського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства обійдеться в 4,4 млн грн.

Відповідний тендер розміщений на Prozoro.

Замовником робіт є КП Буське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства.

У технічних вимогах замовника робіт зазначається, що при капітальному ремонті очисних споруд проведуть демонтаж металоконструкцій, буде проведено ремонт буферної місткості, блоку біологічного очищення та блоку знезараження.

У технічних вимогах також зазначається, що інженерні споруди (каналізаційні колодязі, установки біологічного очищення стічних вод, розподільчі камери осаду та інше) мають бути виготовленні з поліетилену, поліпропілену, бетону або скловолокна. Додавання вторинної сировини не допускається. Інженерні споруди повинні мати повну комплектацію, відповідно до проекту.

Очікувана вартість таких робіт складає 4,420 млн грн. Виконати ремонт очисних споруд мають до кінця цього року.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top