У Буську керівники району привітали працівників соціальної сфери з професійним святом, вручили грамоти та подяки кращим працівникам

У Буську керівники району привітали працівників соціальної сфери з професійним святом, вручили грамоти та подяки кращим працівникам

В понеділок, 6 листопада, в залі засідань адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери за участю представників управління соціального захисту населення , районного центру зайнятості, Бродівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, районного територіального центру соціального обслуговування , служби у справах дітей , районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Присутніх із професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова.

“Щоденно піклуючись про людей, їх майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичної, правової, суверенної та соціальної Української держави. Ваша праця — це вияв милосердя, творення добра та турбота про ближнього не тільки через службові обов’язки, а й за вашими веліннями совісті та покликом душі. То ж найвищою нагородою для вас хай завжди буде людська шана та вдячність”, – звучали в залі слова голови РДА, адресовані всім працівникам соціальної сфери Бущини.
В свою чергу, голова районної ради Богдан Глова приєднався до привітань очільника райдержадміністрації,

 відзначив важливу роль та жертовність тих, хто працює у сфері соціального захисту. «У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Це клопітка, складна робота, що вимагає терпіння у роботі з людьми, жертовності, співчутливого ставлення та уваги», – зазначив у своєму виступі Богдан Глова.
Надалі керівники РДА та райради Петро Мороз та Богдан Глова вручили Почесні грамоти та Подяки, квіти кращим працівникам соціальної сфери Бущини.
За досягнення високих результатів у соціальній роботі, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Грамотою районної державної адміністрації нагороджено Грамотами нагороджено: :
– ДАВИДОВСЬКУ Галину Констянтинівну – головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;
– ДУСАН Тетяну Андріївну – головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;
-ЗАТХЕЙ Галину Романівну – головного спеціаліста Бродівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України;

– КОВАЛЬ Ольгу Іванівну – психолога Буського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
– ЛИСЯНСЬКУ Марію Михайлівну – завідувача сектору соціально-трудових відносин та охорони праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;
-ЛОЗІНСЬКУ Тетяну Казимирівну – головного спеціаліста Бродівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості, соціального захисту від безробіття та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери Подяки оголошено:
– БОДНАР Надії Зіновіївні – начальникові відділу взаємодії з роботодавцями Буського районного центру

зайнятості;
– КОНДЗІРСЬКІЙ Надії Володимирівні – начальникові відділу надання соціальних послуг Буського районного центру зайнятості.

За досягнення високих результатів у соціальній роботі, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Подяку районної державної адміністрації оголошено:

– ОПРИСАК Наталії Петрівні – головному спеціалістові Бродівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

По завершенні урочистої миті нагородження слово мав Директор районного центру зайнятості Степан Миляновський, який від імені усіх керівників районних установ, служб, які займаються соціальними питаннями, висловив вдячність керівництву району за високу оцінку роботи колективів працівників, відзначив професіоналізм, відданість своєму обов’язку, роботу на результат кожного, хто працює на різних ділянках у сфері соціального захисту району.У змістовній концертній програмі взяли участь: Стефанія Панкевич, Тетянка Турчиняк, дует Марти Рутецької та Анастасії Гачкевич.

Вела захід методист РНД Надія Хом’якевич.
На завершення урочистості усі її учасники виконали разом

«Многая літа».

Інформаційні матеріали http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top