У Буську керівники району та міста вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Керівники району та міста вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю, забрала життя кожного п’ятого українця.
У День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні голова РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець, керівники та працівники структурних підрозділів РДА побували на кладовищі м.Буська, де вшанували загиблих в роки німецько-радянської війни хвилиною мовчання, встановили корзину квітів до Вічного вогню та братської могили, запалили свічки пам’яті.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top